PEUGEOT
CITROEN
RENAULT
FORD
OPEL
CHRYSLER
JEEP
HYUNDAI
KIA

Virsbūves krāsojuma pārbaude

Mūsdienu tehnoloğijas virsbūves remontu vai krāsošanu ļauj veikt tik augstā profesionālā līmenī, ka atsevišķos gadījumos pareizu atbildi, vai automobilis ir pārkrāsots vai nav, nespēs sniegt pat speciālists, ja vien viņa rīcībā nav speciāla ierīce, ar kuras palīdzību var uzzināt reālo situāciju.

Šim nolūkam tiek izmantots profesionāls, augstas precizitātes mēraparāts SaluTron ComBi D3, kurš darbojās uz magnētisma principiem. Zinot oriğinālā rūpnīcas krāsojuma un lakojuma slāņa biezumu, ar šīs ierīces palīdzību ir iespējams noteikt attālumu no lakojuma virsmas līdz pamatmateriālam, tas ir, metālam, tādējādi ļaujot izsecināt, vai automašīna nav pārkrāsota vairākkārt. Tiek izvērtēts kopējais izolējošā slāņa, kas sevī ietver laku, krāsu, kā arī citus krāsošanas darbos izmantotos palīgmateriālus, biezums.

Pārbaudot ar mēraparātu automobiļa virsbūvi dažādās vietās, autocentra FRANK meistari varēs noteikt, vai automašīna ir pārkrāsota pilnībā, vai arī remontēti un krāsoti ir tikai atsevišķi virsbūves elementi.

Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt darba laikā pa tālr. 27622222, e-pasts: paint@frank.lv   

Parakstieties uz svarīgiem autocentra FRANK jaunumiem un Jūs vienmēr saņemsiet pašu svaigāko informāciju par jaunumiem, atlaidēm un akcijām. Sīkāka informācija par parakstīšanos šeit.

27622222, paint@frank.lv